Кошик
21 відгук
Надійний продавець Prom.ua
Хмельницькийпровулок Кільцевий 18
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380980589800
Rudov Sound - Магазин & Студія АвтоЗвуку!

СЧ - Середньочастотна акустика

1 2 ... 5

Пропонуємо придбати гучні среднечастотники за доступними цінами. Реалізуємо швидку доставку, гарантуємо уважне обслуговування, перевірена якість товарів.

Опис СЧ динаміків
Среднечастотники (СЧ динаміки) - пристрої, які призначені для відтворення середніх частот. Купити динаміки СЧ можна в складі компонентної акустики або окремо. Середньочастотні динаміки, які пропонуються в нашому магазині, є вироби, створені на основі інноваційних технологій, тому з їх допомогою вдається відтворювати звук без спотворень. НЧ СЧ динамік - основний компонент аудіосистеми авто, з його допомогою звук набуває потрібну глибину і широту.

Також потрібно відзначити, що среднечастотники для авто працюють в діапазоні від 250 Гц і до 2кГц. Можуть використовуватися як естрадні динаміки, так як в них виявляються вловимими всі зміни в звучанні голосу.

Купити динаміки СЧ
У нашому магазині ви можете купити СЧ НЧ динаміки. Пропонуємо широкий вибір варіантів з такими перевагами:

динаміки, що працюють в різному діапазоні частот (загальноприйнятий діапазон частот - від 800 Гц до 2 КГц, комбінований тип - СЧ НЧ динаміки - 45 Гц до 6 кГц);

компактні розміри, які підійдуть для установки в будь-які місця авто;

достатня потужність пристрою, сумісна з тієї чи іншої апаратурою;

низька вартість.

Якщо ви вирішили купити естрадну акустику в авто, то звернулися за вірною адресою. Ми зможемо підібрати оптимальний варіант акустики для вашого автомобіля.