Кошик
65 відгуків
Хмельницькийпровулок Кільцевий 18
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380980589800
Rudov Sound - Магазин & Студія АвтоЗвуку!

Коаксіальна акустика

1 2

Компонентна акустика являє собою динаміки, конструкція яких об'єднує в собі кілька елементів з різною частотою звучання. Візуально це виглядає наступним чином: габаритний низькочастотний динамік, який має, як правило, овальну форму, у якого на одній осі встановлено головки (смуги), що видають звук середніх або високих частот. У більшості випадків, коаксіальна акустика для авто встановлюється в задній частині салону - в акустичній полиці або в задніх дверних картах.

Компонентна акустика випускається десятками брендів, що спеціалізуються саме на автозвуку. Моделі мають широке розмаїття в ціновому діапазоні і якості звучання. Це дозволить вам підібрати в нашому інтернет-магазині динаміки, які максимально будуть влаштовувати вас, як якістю свого виконання, так ціною і звучанням!

Чим відрізняється коаксіальна акустика від компонентної?
Багато покупців, намагаючись купити акустику краще, але заплативши при цьому грошей менше, запитують, який вид краще - коаксіальна акустика або компонентна? Однак правильніше було б говорити про те, що якісний звук досягається, за допомогою грамотного поєднання цих двох типів акустики, оскільки призначення їх дещо відрізняється.

Компонентна акустика створює основний звуковий фон, так як має чіткий діапазон частот і кожен динамік видає певний рівень звуку. У той же час, коаксіальна акустика виконує роль подзвучки і створення глибини звуку.

Зрозуміло, обидва види динаміків мають і відмінності в технічному плані. Якщо коаксіальні представляють собою, по суті, 2-3 різночастотних динаміка в одному корпусі, компонентна акустика ділиться на окремі комплектуючі - динаміки з певним діапазоном звучання.

Часто покупці намагаються порівнювати, яка з цих двох видів акустик звучить краще. Однак тут питання, скоріше, як виконання тих і інших динаміків, а також в правильності їх підключення і установки.

Переваги коаксіальної акустики
Простий монтаж, який можна зробити своїми руками, не вдаючись до допомоги фахівців.

Спрощена конструкція самої акустики, що в деякій мірі здешевлює ціну коаксіальних динаміків.

Величезний вибір моделей по виробнику та ціною.

Купити коаксіальну акустику для авто з доставкою по Україні
Ми пропонуємо широкий асортимент коаксіальних динаміків від провідних виробників. Великий вибір типорозмірів, діапазону частот звучання, дизайну, а також цінового сегмента дозволить вам здійснити вибір, що повністю відповідає вашим критеріям.

Вибирайте якісну автомобільну акустику в інтернет-магазині RudovSound і замовляйте з доставкою по Україні!